Polecana mezoterapia w Bygdoszczy

Kobiety od zarania dziejów upiększają swoje ciało i poddają się różnym zabiegom pielęgnacyjnym, aby jak najdłużej wyglądać pięknie i młodo. Tego typu zabiegi można samodzielnie wykonywać w domu lub też korzystać z profesjonalnych zabiegów w salonie kosmetycznym.

Na czym polega zabieg mezoterapii igłowej? 

mezoterapia igłowa bydgoszczZ pewnością kobiety, które są fankami różnego rodzaju zabiegów wykonywanych w gabinetach kosmetycznych, znają mezoterapię igłową, gdyż pozwala ona osiągnąć doskonałe efekty wizualne. Zabieg mezoterapii igłowej polega, przede wszystkim, na iniekcji kwasu hialuronowego oraz substancji odżywczych, takich jak witaminy, mikroelementy czy też peptydy biomimetyczne do skóry właściwej w obszarach poddanych zabiegowi. Dzięki tej metodzie wiele składników jest w stanie przeniknąć przez barierę naskórka, przez co pozwalają uzyskać szybsze i widoczniejsze efekty. Jeżeli interesuje nas mezoterapia igłowa Bydgoszcz jest miastem, w którym przeprowadzana ona jest niemalże w każdym salonie kosmetycznym. Warto zaznaczyć, że na rynku dostępna jest w mezoterapia igłowa oraz mikroigłowa, które różnią się między sobą metodą wykonania. W zabiegu mezoterapii mikroigłowej pobudza się i stymuluje do odbudowy włókna kolagenowe przy użyciu bardzo dużej ilości wkłuć. Natomiast mezoterapia igłowa polega na podaniu aktywnych substancji w formie skoncentrowanego koktajlu witaminowego w głębsze warstwy naskórka za pomocą mniejszej ilości nakłuć. W mezoterapii może być stosowane miejscowe znieczulenie w postaci specjalnego żelu chłodzącego.

Jeżeli chodzi o długość utrzymania się efektu odmłodzenia, wygładzenia i ujędrnienia skóry, to zależy on w dużej mierze od zastosowanego preparatu. Najczęściej jest to okres od sześciu do dwunastu miesięcy, po czym zabieg należy powtórzyć.