Poszukiwania dobrego architekta

Razem z mężem kilka lat temu wybudowaliśmy piękny dom na przedmieściach miasta. Niestety, z roku na rok był on dla nas „coraz ciaśniejszy”. Jednak przesadziliśmy, kiedy wydawało nam się, że trzy pokoje z kuchnią i łazienką nam wystarczą. Jednak nic straconego. Uznaliśmy, że przecież wystarczy zainwestować w dobudówkę i już zyskamy więcej miejsca.

Gdzie znajdę dobrego i znanego architekta?

znany dobry architekt z opolaTo był naprawdę bardzo dobry pomysł. Najpierw jednak musieliśmy znaleźć architekta, który wykonałby projekt takiej inwestycji. Po dłuższych poszukiwaniach, udało nam się znaleźć bardzo dobrą osobę, z której usług zdecydowaliśmy się skorzystać. Był to znany dobry architekt z Opola. Nie dość, że oferował szybkie terminy realizacji zleceń, to jeszcze cennik jego usług był naprawdę przystępny. Miał on wieloletnie doświadczenie na rynku branży architektonicznej i wyróżniał się naprawdę bardzo pozytywnymi opiniami i rekomendacjami ze strony poprzednich klientów. Projektował zarówno budynki mieszkalne, budynki użyteczności publicznej oraz budynki gospodarcze. Właśnie takiej doświadczonej i sprawdzonej osoby potrzebowaliśmy. I muszę przyznać, że naprawdę byłam pod bardzo dużym wrażeniem jego usług. Najważniejsze było dla mnie to, że szybko przekazał nam do zaakceptowania projekt dobudówki, który według mnie i mojego męża nie wymagał nawet najdrobniejszych poprawek.

Uchwycił on w projekcie wszystko to, o co go prosiliśmy i zaproponował nowoczesne, bardzo dobre rozwiązania, dzięki czemu cały budynek miał charakteryzować się bardzo dużą funkcjonalnością i łatwością w poruszaniu się w codziennym życiu. To było dla nas bardzo ważne. Nawet przyszli budowlańcy, którzy wykonywali dobudówkę podkreślili, że projekt jest naprawdę prosty i czytelny, dzięki czemu praca idzie szybko i sprawnie.