Potrzebowałem testu na ojcostwo

Okazało się, że jedna z moich byłych dziewczyn oskarżała mnie o to, że zrobiłem jej dziecko. Była przy tym bardzo pretensjonalna i szczerze mówiąc, byłem przekonany że kłamie i chce wyłudzić ode mnie alimenty. Nie chciałem pozwolić na to, aby jej się to udało. Wobec tego musiałem przeprowadzić specjalny test na ojcostwo, który będzie niepodważalnym dowodem, że to nie moje dziecko.

Skorzystałem z wiarygodnego testu na ojcostwo

wiarygodny test na ustalenie ojcostwaPoczytałem trochę na ten temat i dowiedziałem się, jaki test warto wykonać. Musiał to być test DNA przeprowadzony w laboratorium. Do przeprowadzenia takiego testu potrzebna była próbka śliny, wydzieliny z nosa lub włos zarówno mój, jak i dziecka. Znalazłem w swoim mieście laboratorium, w którego ofercie znajduje się między innymi taki wiarygodny test na ustalenie ojcostwa. Zażądałem od dziewczyny takiego testu. Wytłumaczyłem jej przy tym, że jest to całkowicie bezinwazyjne i bezbolesne badanie. W pełni bezpieczne zarówno dla mnie, jak i dla dziecka. Zgodziła się ona na wykonanie testu na ojcostwo, co bardzo mnie ucieszyło. Kilka dni później otrzymałem z laboratorium wynik, który oczywiście był negatywny, to znaczy laboratorium potwierdziło, że DNA moje i dziecka nie są zgodne, a co za tym idzie, nie jestem jego ojcem. Bardzo się ucieszyłem, ponieważ dzięki temu kłamstwa tej dziewczyny „wyszło na wierzch” i nie mogła ona ode mnie już nic oczekiwać.

Jakiś czas później mój przyjaciel był w takiej samej sytuacji i nie wiedział, co z tym zrobić. On bowiem nie miał pewności czy to na pewno nie jego dziecko. Poleciłem mu wykonanie takiego szybkiego testu. Zapewniłem, że wyniki otrzymuje się już na drugi dzień, co było dla mnie bardzo ważne. Podziękował mi on za rade i zdecydował się na takie rozwiązanie. Cieszę się, że mogłem mu polecić takie skuteczne i pewne testy.