Profesjonalne pranie siedzeń samochodowych

Materiał używany do wykonania tapicerki w samochodzie różni się w zależności od modelu, aczkolwiek najczęściej jest to syntetyczny, miękki i przyjemny w dotyku materiał, który nie męczy nawet po kilku godzinach jazdy. Niestety, taki materiał brudzi się na potęgę, jak zauważyliśmy w naszych pojazdach, i musi być czyszczony regularnie.

Fachowe czyszczenie tapicerki w samochodzie osobowym

profesjonalne pranie tapicerki samochodowej w rudzie śląskiejJedno większe zabrudzenie nie wyczyszczone w porę może okazać się bardzo dużym problemem, gdyż plamy na siedzeniach w taksówkach i samochodach przeznaczonych do transportu osób nie należą do najatrakcyjniejszych wizualnych elementów pojazdów, i mogą w znacznym stopniu przyczynić się do spadku zainteresowania daną firmą. W naszej załodze staramy się oczywiście utrzymać samochody w jak najlepszym stanie, aczkolwiek nie zawsze jest to możliwe, a nieraz zdarza się iż klienci nieszczególnie dbają o wnętrze pojazdu którym jadą. Korzystanie z usług myjni, wykonującej pranie samochodowej tapicerki stało się więc w naszej firmie standardem. Naszą wybraną myjnią jest zakład wykonujący profesjonalne pranie tapicerki samochodowej w Rudzie Śląskiej, z którym współpracujemy od dawna. Zakład ten nie zajmuje się wyłącznie samochodowymi tapicerkami, gdyż widzieliśmy nieraz czyszczone obicia mebli czy podobne elementy które można wyprać w podobny sposób jak samochodowe fotele, aczkolwiek w większości przypadków owa myjnia obsługuje samochody, i wykonuje kompleksowe czyszczenie wnętrza.

Można tam zlecić pranie foteli czy obicia kabiny, wymianę wypełnienia w fotelach, oraz wszelkie prace które mają na celu odnowienie siedzeń, i przywrócenie idealnego wyglądu pojazdu. Z racji iż załoga używa nowoczesnych ciśnieniowych odkurzaczy wodnych, niemal nie zdarza się by jakiś element nie był możliwy do dokładnego wyczyszczenia.